Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Slesin

Kolorowy pasek

Rada Miejska Gminy Ślesin

WYNIKI WYBORÓW

RADY MIEJSKIEJ GMINY ŚLESIN

z dnia 12 listopada 2006 r.

 

 

 

Okręg Nr 1

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

POŚNIK Tadeusz Stanisław

ŚLUGA Lesław

SOBIEGRAJ Jacek Wojciech

DZIAŁAKIEWICZ Marcin

KOWALSKI Krzysztof

127

43

106

58

102

805

805

805

805

805

 

Okręg Nr 2

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

WARDĘCKI Bogdan

WALISZEK Witold

SIKORSKI Andrzej Antoni

OLEJNICZAK Marzena

BOGDAN Zbigniew

HEJMAN Kazimierz

OLEJNICZAK Adam

154

64

72

49

58

16

57

798

798

798

798

798

798

798

 

Okręg Nr 3

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

ZDULSKI Stanisław

MUSIAŁKIEWICZ Dariusz

PACHULSKI Paweł

IGNASZAK Jarosław

LEWANDOWSKI Dariusz

JANAS Maria Jolanta

KWIECIŃSKA Magdalena

64

86

84

48

19

126

26

792

792

792

792

792

792

792

 

Okręg Nr 4

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

FLORCZYK Waldemar

KRÓLAK Sławomir

GISZTER Magdalena

FRONTCZAK Mirosława Kazimiera

181

126

36

95

673

673

673

673

 

Okręg Nr 5

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

GODYŃ Elżbieta Krystyna

SZELĄG Józef

JASZCZAK Violetta Dorota

ADAMCZEWSKI Jerzy

KOŹMIŃSKI Jan

KORNOWICZ Andrzej Tomasz

KRÓLAK Zdzisław Walenty

MICHALAK Włodzimierz

LEWANDOWSKI Tadeusz

BAJDEK Zygmunt Bogdan

JANKOWSKI Michał

32

106

91

82

79

152

106

15

12

141

167

1421

1421

1421

1421

1421

1421

1421

1421

1421

1421

1421

 

Okręg Nr 6

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

BOGUCKI Jacek Jarosław

WADELSKI Jan Marek

KASPRZAK Henryk

26

214

50

572

572

572

 

Okręg Nr 7

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

MIELCAREK Władysław

BIELICKA Anna

NIEDŹWIEDZIŃSKI Kazimierz Ryszard

BALCERZAK Wiesław

WESOŁOWSKI Jarosław

GŁĄBIAK Józef Jan

SZYMCZAK Eugeniusz Stefan

GAJEWSKI Ryszard

ŚWIĄTEK Jan

WOLINOWSKI Marek Zbigniew

324

77

49

11

110

22

33

93

187

94

1118

1118

1118

1118

1118

1118

1118

1118

1118

1118

 

Okręg Nr 8

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

GRALIKOWSKI Stanisław

SŁODKIEWICZ Piotr

WOŹNIAK Włodzimierz

MIGDALSKI Marek Ignacy

KOWALSKI Lech Józef

145

26

54

33

84

580

580

580

580

580

 

Okręg Nr 9

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

MĄDRY Mariusz

MICHNIK Piotr

GRABOWSKI Sławomir Wacław

WALERIAŃCZYK Joanna

STASIAK Tomasz

ZAGÓRSKI Ryszard

ANTONIAK Krzysztof

205

28

36

31

60

23

70

787

787

787

787

787

787

787

 

Okręg Nr 10

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

PAPROTA Zbigniew

SOSNOWSKI Jerzy Zygmunt

ANTECKI Krzysztof

BIESIADA Halina Jadwiga

DONDEROWICZ Paweł Stanisław

78

22

20

71

188

685

685

685

685

685

 

Okręg Nr 11

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

MŁODZIŃSKA Bożena

MALAK Andrzej Stanisław

GRZECHOWSKI Edward

GRYCIUK Andrzej

52

120

33

74

661

661

661

661

 

Okręg Nr 12

Oddanych głosów

Uprawnionych do głosowania

KOSMOWSKI Jan Witold

MACIEJEWSKI Jerzy Andrzej

KACPRZAK Jarosław

KWIATKOWSKA Marta

MACIEJNY Mieczysław Jan

KUBSIK Roman

212

269

273

62

16

179

1309

1309

1309

1309

1309

1309

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Radosław Dorywalski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Radosław Dorywalski
Data wprowadzenia:2006-11-14 11:47:03
Opublikował:Radosław Dorywalski
Data publikacji:2006-11-14 11:51:24
Ostatnia zmiana:2006-11-14 14:54:43
Ilość wyświetleń:2797
Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin, Tel.: 63 2704011, Fax: 63 2704198, email: sekretariat@slesin.pl, http://www.slesin.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij